درباره 3M

تاریخچه 3M

بیش از یک قرن پیش، شرکت 3M به عنوان یک شرکت کوچک در مینیسوتای شمالی به نام شرکت تولیدی معدنی مینیسوتا کار خود را شروع کرد. در حال حاضر محصولات متنوع این شرکت زندگی روزانه مردم در کل جهان را بهبود بخشیده است.

از شروعی کوچک تا قرار گرفتن در زمره 500 شرکت برتر دنیا

این موفقیت از ابتدا قابل پیش بینی نبود مگر در سایه تلاش و مداومت بر یافتن راهکارهای جدید در تولید محصولات متنوع با کیفیت جهانی. چرخه تکرار، نوآوری و استقامت، اهداف بنیان گزاران این کمپانی را محقق نموده و امروزه نیز مابقی متخصصین در سرتاسر دنیا، تیم 3M را به پیش می رانند.

نوآوری های علمی، فنی و بازاریابی دقیق، باعث موفقیت روزافزون در طول سالیان دراز شده است و در نهایت 3M را به نامی ثابت در لیست 500 شرکت برتر جهان تبدیل کرده است. امروزه بیش از 60000 محصول کمپانی 3M در منازل، مشاغل، مدارس، بیمارستان ها و صنایع دیگر استفاده می شود. یک سوم فروش این کمپانی مربوط به محصولاتی است که در 5 سال اخیر اختراع شده اند و آن را مدیون تلاش هزاران پژوهشگر و دانشمندی است که در کل جهان استخدام نموده است.

با داشتن دفتر در 70 کشور دنیا و فروش در 200 کشور،  تعهد به ایجاد تکنولوژی و محصولاتی که برای  پیشرفت هر مجموعه، ارتقای هر خانه و بهبود زندگی همه به آن نیاز دارند محقق شده است.