پلورادنت پارس – همراه شما برای کسب موفقیتهای تازه در ایران

گروه پلورادنت با بیش از 100 سال تجربه ، در بخش درمانی و مراقبت های بهداشتی در اروپا ، یکی از شرکت های پیشرو خدماتی و تجاری است که به روزترین راهکارها را برای کسب موفقیت از طریق همکاری های مشترک ارائه می دهد. شرکت پلورادنت در همه ی شعب گستره وسیعی از خدمات دندانپزشکی شامل مواد مصرفی، تجهیزات و خدمات را برای مطب ها، کلینیک ها و لابراتوارهای دندانپزشکی ارائه می دهد و زین پس همه ی این موارد در ایران نیز ارائه خواهد شد.

برای دندانپزشکان

از نظر ما اولویت اول رضایت مشتریان بوده وهدف ما حتی فراتر رفتن از سطح انتظارات معمول آنان در همه حال است. ما نه تنها مجموعه ای از محصولات منحصر به فرد را به مشتریانمان ارائه می دهیم بلکه به عنوان بخشی از خدمات جامع و انحصاری این گروه به دنبال پیاده سازی راه حل هایمان برای ایجاد سطح بالاتری از کیفیت در هر مقطعی هستیم.

اهداف ما

هدف ما ارائه خدمات کامل و همچنین تسهیل فرآیند خرید و تدارکات برای شماست. همکاری ما با برخی از تولید کنندگان آلمانی و بین المللی پیشرو ما را قادر به تامین طیف وسیعی از محصولات با کیفیت همراه با ارائه مشاوره حرفه ای و راه حل های فردی و اختصاصی ساخته است.

نمونه کارها پلورادنت

خدمات موثر پلورادنت کم کم و مرحله به مرحله در ایران معرفی و اجرا خواهند شد.

ماهیت نوآور و پیشرو
طراحی الگوهای مدرن
فرصت های آموزشی متنوع
تاسیس و تجهیز حرفه ای کلنیک های دندانپزشکی با استاندارد های بین المللی
خدمات فنی قابل اعتماد
مشاوره جامع
طیف گسترده محصولات
شبکه توزیع منحصر به فرد

برای شرکا

شرکت پلورادنت پارس در سال 2017 به عنوان یک شرکت سهامی خاص ایرانی آلمانی مدرن و پیشگام تاسیس گردید. با درک نیازهای منطقه ای، تلاش می کنیم تا مفاهیم نوآورانه پلورادنت را همراه با مجموعه ای کاملی از برند بین المللی با ارزش پریمیوم ارائه دهیم. ارتقا سطح سلامت دهان و دندان در منطقه از مهم ترین اهداف ما است و امیدواریم در این راه با ارائه خدمات پیشرفته خود بتوانیم رضایت مصرف کنندگان و بیماران را به بهترین نحو تامین کنیم. پشتیبان و حامی ما ، چندین سال تخصص ، دانش و آگاهی دقیق شریک منطقه ای ما از بازار دندانپزشکی ایران است. برای رسیدن به چشم اندازهای تعیین شده ، ما جامع ترین راه حل ها را به صورت سفارشی در اختیار مشتریان ایرانی قرار می دهیم. ماموریت سازمان ما ، به عنوان رهبر بلامنازع بازار در کیفیت و نوآوری، همکاری با گلچینی از شرکت هاست که مثل ما می خواهند دنیای دندانپزشکی را متحول کنند.

برای توزیع کننده

پلورادنت پارس با بهره گیری از تخصص بین المللی، منطقه ای و همچنین با اطمینان از کیفیت، مزایای قابل توجهی را در عرصه های خدماتی ، سهولت و دسترسی و نفوذ در بازار ایران ارائه می دهد:
دسترسی به دندانپزشکان، مطب ها و کلینیک های جدید و مدرن
اطلاعات منطقه ای و دانش بازار
لجستیک پیشرفته و مدرن
خدمات عالی و شایستگی در ارائه این خدمات

برای تولید کنندگان

ایران برای ما یک بازار بکر است و از آنجا که گروه پلورادنت پارس متنوع ترین محصولات را به مشتریان در یک گستره وسیع ارائه می دهد، بنابراین گروه ما به عنوان اولین و تنها ارائه دهنده کامل محصولات دندانپزشکی با سرویس های انتخابی در ایران شناخته می شود . پلورادنت پارس در نظر دارد از طریق تسهیل و بهبود فرایند خرید و تدارکات توسط یک سیستم جامع مرکزی ، رضایت و اطمینان خاطر کامل را برای متخصصین ارجمند فراهم آ ورد.
اگر شما تولید کننده هستید ، همکاری با پلورادنت پارس مزایای زیر را برای شما به ارمغان می آورد:
حضور موثر و مقتدرانه در منطقه به واسطه وجود نیروهای انسانی لایق و کارآمد در گروه
دسترسی به مشتریان و توزیع کنندگان محلی
لجستیک و زیر ساخت مدرن و پیشرفته
تسهیل و ساده سازی صادرات
تخصیص خدمات و خدمت محوری
تطابق با تمامی نیازهای قانونیش
قابل اعتماد، کارآیی و سودآوری

درباره پلورادنت

گروه پلورادنت ، سالانه ، با حدود 300 میلیون یورو حجم معاملات یکی از شرکت های تجاری و خدماتی پیشتاز در صنعت سلامتی اروپا شناخته می شود . این شرکت با بیش از 30 شعبه در آلمان و خارج از آن و بیش از 1200 کارمند ، می تواند گستره وسیعی از محصولات و خدمات را به بازار دندانپزشکان و تکنسین های دندانپزشکی ارائه دهد.

اختصاصی

موفقیت پلورادنت در سطح بالا، هم راستا با حضور مقتدرانه اش در بازار دندانپزشکی، به شدت به استعداد و انگیزه کارمندانش وابسته است. پلورادنت برای چندین سال متوالی به عنوان یکی از بهترین کارفرمایان آلمانی در مجله Focus شناخته شده و اخیرا هم در فوریه 2017 به عنوان یکی از برترین ها معرفی گردیده است.

پیشگام

پلورادنت از ادغام چندین انبار دندانپزشکی منطقه ای پیشرو به وجود آمده است که قدیمی ترین آنها در سال 1915 تاسیس شده است. خانواده هایی که در آن زمان مالک این کسب و کار بودند گروه شرکا را تشکیل دادند و شرکت پلورادنت، بزرگترین شرکت دندانپزشکی خانوادگی را در آلمان تاسیس کردند.

همکاری

در همکاری و تعامل با مشتریان، کارمندان پلورادنت مفاهیم خلاقانه و پیشرو را گسترش داده که منجر به موفقیت پایدار گردیده است. به علاوه گروه پلورادنت نه تنها مواد مصرفی مورد نیاز بلکه تجهیزات مدرن و همچنین طیف گسترده ای از خدمات ارزشمند را برای مطب دندانپزشکان، کلینیک ها و لابراتوارهای دندانپزشکی تامین خواهد نمود.

بازار دندانپزشکی ایران

از سال 2014 شرایط در ایران تغییر کرده است. تحریم ها سبک تر شده و یا تا حدی برداشته شده اند. کشور به سرعت اهمیت ویژه ای پیدا کرده و توسط یک دولت باز و پویا حمایت می گردد. ایران در حال حاضر یک بازار بالقوه با بیش از 80 میلیون نفر جمعیت برای تجارت و کسب و کار می باشد. سطح تحصیلات مردم از متوسط بالاتر است. کنجکاوی، روشن فکری و دانش، عمده خصوصیت نسل جوان است. مردم محصولات و تکنولوژی با کیفیت بالای آلمانی را ترجیح می دهند.
بازار دندانپزشکی ایران به پیشرفته بودن و پیشگام بودن شناخته می شود.

بازار دندانپزشکی ایران در یک نگاه:
  • 400 میلیون یورو (مواد مصرفی)
  • 25,000 دندانپزشک فعال (45% در مطب شخصی)
  • 1,000 کلینیک خصوصی و حدود 100 کلینیک دولتی  دندانپزشکی
  • 62 دانشکده دندانپزشکی

 

تماس با ما

Positionskarte

دفتر مرکزی تهران

تهران – خیابان ولیعصر
روبروی پارک ملت – نبش کوچه سلطانی (سایه)
پلاک 2609 – برج سایه
طبقه 13
کدپستی 1967713756امیر مسعود رنجبر

مدیر فروش

+98 21 48009350-5
+98 21 22042188

 

اشتفان دانیل تابورک

عضو هیئت مدیره

+98 21 48009350-5
+98 21 22042188

 

فرم تماس

برای اطلاع بیشتر در مورد پلورادنت و تنوع خدمات لطفا با ما تماس بگیرید:

Scroll to top